VMware Partnerlik Süreçleri
14 Temmuz 2017 10:00

Aktivite Tarihi Geçmiş!..

Etkinlik Hakkında

Avnet tarafından düzenlenen aktiviteye nasıl katılacaksınız?

Bir bilgisayar veya akıllı telefona sahipseniz, kamera, mikrofon ve internet bağlantınız da varsa aktiviteye katılmak için asgari şartlara sahipsiniz demektir.

Sırasıyla şu adımları takip edin:

  • Avnet tarafından düzenlenen aktiviteye katılmak için yukarıdaki "Aktiviteye Kayıt Olmak İstiyorum" a tıklayın ve açılan Aktivite Kayıt Formu'nu doldurun ve "Aktiviteye Kayıt Ol" butonuna tıklayın.
  • Ardından e-posta kutunuzu kontrol edin. Size özel katılım linki e-posta adresinize gönderilmiş olacak (Eğer e-postayı göremiyorsanız Önemsiz E-posta (Junk Email) klasörünü kontrol edin. aktiviteye katılım davetiyeniz e-posta adresinize gönderilecek.
  • Aktivite saatinden 15 dakika önce, size gönderilen e-posta mesajındaki katılım linkine tıklayarak aktivite salonuna giriş yapabiliyor olacaksınız.

Öneriler

Aktivite sırasında en yüksek performansı yaşamak istiyorsanız -aktiviteye katılacağınız araca göre- lütfen aşağıdaki önerilerimizi dikkate alınız!

Aktiviteye iOS, Android ve Blackberry işletim sistemli mobil cihazlardan katılım mümkündür.

  • Cihazınızın işletim sistemine göre uygulama marketine giderek Adobe Connect Mobile yazılımını ÜCRETSİZ olarak yükleyin.
  • Aktiviteye katılmak için -en erken- aktivite saatinden 15 dakika önce size gönderilmiş e-postadaki linke tıklayın! Adobe Connect Mobile otomatik olarak açılacak ve size aktivite odasına götürecektir.